DE IT-CONDITIONER

LEREN
KEN HET TEAM

Vastberaden, professioneel, kleurrijk en een tikkeltje gek.
Dit zijn WIJ, het bb-net-team. Elke dag werken 65 specialisten
graag samen - ook voor jou.

"Achter een succesvol bedrijf staat altijd een team die de passie in elk product, project en partner herontdekt. Bij ons ontmoeten creatieve geesten, digitale innovators, loopbaanwisselaars, vrije denkers, specialisten en visionairs echt teamwork. "
Michael Bleicher

Michael is een ondernemer sinds hij zich kan herinneren en leert alleen maar constant uit de praktijk.

Als kind was hij al gefascineerd door de toen nog erg rudimentaire pc-technologie. Hij zocht veel op van zijn vader, de onafhankelijke radio- en televisieagent, en richtte zijn eerste bedrijf op toen hij nog maar 15 jaar oud was. Sindsdien is hij een integraal onderdeel van de IT-industrie geworden. Als visionair stelt hij voortdurend nieuwe doelen voor zijn eigen softwareontwikkeling en administratie en is hij het creatieve hoofd in marketing - liefkozend de creatieve workshop genoemd. Samen met zijn managementniveau werkt hij dagelijks aan verbeteringen en nieuwe ideeën om het bedrijf uit te breiden.

MICHAEL BLEICHER
Manager
Alin Schulz wagenmaker

Alin, de getrainde eventmanager, ondersteunt onze algemeen directeur bij alle aspecten van de dagelijkse gang van zaken.

Door haar professionele ervaring en passie voor communicatie is zij sinds medio 2019 ook het aanspreekpunt voor public relations en corporate communicatie. Met een meegebracht fluitje van een cent kunt u uw dagen altijd een beetje beter maken. Ze balanceert onze baas vakkundig door het stressvolle dagelijkse werk en blijft toch vriendelijk, ook al heeft ze soms een dikke jas nodig.

ALIN SCHULZ-STELLMACHER
Assistent van de algemeen directeur
VIER DRAGEN KOLOMMEN
VAN SUCCES
BEDRIJF

Bb-net media GmbH heeft een sterke basis. De combinatie van het tweede managementniveau van de drie hoofden van de respectievelijke kerngebieden, zowel voor de dagelijkse gang van zaken als voor vooruitziende strategische toekomstige beslissingen, maakt ons krachtig.

Met twee ondertekenaars is de vennootschap ook goed voorbereid op besluitvorming bij ingrijpende wijzigingen, maar ook op het falen van de gedelegeerd bestuurder.

Sonja Bleicher

Sonja is een opgeleide groothandelsbediende uit de reclame-industrie, gevolmachtigd ondertekenaar en echtgenote van algemeen directeur Michael Bleicher.

Ze is sinds 2007 getrouwd met haar man en het bedrijf. Zij verzorgt met haar twee zoons Max en Felix het privé familiebedrijf en staat (bijna) altijd achter de beslissingen van de algemeen directeur. Trouw aan het motto: "Achter een sterke man staat een nog sterkere vrouw." Binnen het bedrijf is ze verantwoordelijk voor de algemene organisatie en samen met haar collega is ze verantwoordelijk voor human resources. Als ze ooit haar stressvolle dubbele baan wil doorbreken, begeeft ze zich graag in de mysterieuze wereld van de EXIT en ESCAPE kamers.

SONJA BLEICHER
Personeel & tekenbevoegde
Marco Kuhn

Marco is een gecertificeerde handelsspecialist en heeft ongeveer 10 jaar de leiding over de verkoop.

Bij de ontwikkeling van de productfilosofie en de processen van het kwaliteitsmerk tecXL speelde hij een sleutelrol bij het op de markt brengen van het geweldige idee en inspireerde hij partners daarvoor. Hij is geen onbekende meer op het IT-kanaal en is te vinden op een groot aantal IT-evenementen. Samen met zijn team staat hij voor je klaar om samen nieuwe ideeën te ontwikkelen en je te ondersteunen bij marketing.

MARCO KUHN
Dirigent Afzet & Geautoriseerd ondertekenaar
Niklas Maier

Niklas, die industrieel ingenieur studeerde, is hoofd inkoop en speelt een sleutelrol bij de uitvoering van grote projecten.

Pas in 2017 stapte hij over van de Stuttgartse werkgever Porsche van de autosportafdeling naar bb-net. Zijn passie voor auto's, zeg maar snelle auto's, is ongebroken en in zijn vrije tijd pakt hij graag de sleutel en het stuur op. Met zijn uitstekende marktoverzicht en tientallen individuele projecten zijn hij en zijn team de juiste keuze voor uw IT-levenscyclusproject.

NIKLAS MAIER
Dirigent aankoop
Marcel Zitzmann

Marcel is een expert als het gaat om de goederenstroom binnen het bedrijf.

Voordat hij bij bb-net kwam, was hij supply chain-expert voor productie en materiaalplanning bij Coca-Cola. De geschoolde industriële manager en gepassioneerd actieve voetballer beheert het volledige productiegebied, evenals de bijbehorende klantenservice en logistieke afdelingen. Samen met het rollback management op het gebied van inkoop gaat hij binnenkort met zijn 35 man sterke team aan uw project werken.

MARCEL ZITZMANN
Dirigent Productie
Logistiek en klantenservice

DAS #TEAM BB-NET

Marco Binder

Marco Binder
aankoop

+49 0
m.binder@bb-net.de

Andreas Hansen

Andreas Hansen
aankoop

+49 0
a.hansen@bb-net.de

Christopher Henke

Christopher Henke
aankoop

Op dit moment in
ouderschapsverlof

Kevin Broderick

Kevin Broderick
Interne verkoop

+49 0
k.broderick@bb-net.de

Eugene Maj

Eugene Maj
Interne verkoop

+49 0
e.maj@bb-net.de

Julian Sachs

Julian Sachs
Interne verkoop

+49 0
j.sachs@bb-net.de

Lena Hüttenrauch

Lena Hüttenrauch
Interne verkoop

+49 0
l.huettenrauch@bb-net.de

Dragana Ilic-Karl

Dragana Ilic-Karl
sales support

+49 0
d.ilic-karl@bb-net.de

Renée Schaffrina

Renée Schaffrina
Operator

+49 0
r.schaffrina@bb-net.de

Patrick Seidel

Patrick Seidel
Service

+49 0
p.seidel@bb-net.de

Dominik Meth

Dominik Meth
Service

+49 0
d.meth@bb-net.de

Katja Ziegler

Katja Ziegler
menselijke hulpbronnen

+49 0
k.ziegler@bb-net.de

Steffen Pütz

Steffen Pütz
Financiën en administratie

+49 0
s.puetz@bb-net.de

Sabrina Sikora

Sabrina Sikora
Financiën en administratie

+49 0
s.sikora@bb-net.de

Stefan Herrmann

Stefan Herrmann
IT-systeembeheer

+49 0
s.herrmann@bb-net.de

Martin Kruse

Martin Kruse
IT-systeembeheer

+49 0
m.kruse@bb-net.de

Reinhardt Riedel

Reinhardt Riedel
softwareontwikkeling

+49 0
r.riedel@bb-net.de

Rolf Buttkus

Rolf Buttkus
softwareontwikkeling

+49 0
r.buttkus@bb-net.de

Timo Reusch

Timo Reusch
Softwareontwikkeling voor werkstudenten

+49 0
t.reusch@bb-net.de

Jasmine Zezula

Jasmine Zezula
Marketing

+49 0
j.zezula@bb-net.de

Stefanie Buchert

Stefanie Buchert
Marketing

+49 0
s.buchert@bb-net.de

Viktor Rath

Viktor Rath
IMS-manager

+49 0
v.rath@bb-net.de

Roland Wagner

Roland Wagner
Huis techniek

+49 0
r.wagner@bb-net.de

Jürgen Engelbrecht

Jürgen Engelbrecht
Vastgoedbeheer

+49 0
j.engelbrecht@bb-net.de

Uwe Dammass

Uwe Dammass
Procesmanager productie

+49 0
u.dammass@bb-net.de

Mareike Gross
Mareike Gross

Productiecontrole

+49 0
m.gross@bb-net.de

Reiner Günther
Reiner Günther
Nicole Karch
Nicole Karch
Partick Ladewig
Partick Ladewig
Marina Pabst
Marina Pabst
Sebastian Hilmer
Sebastian Hilmer
Ute Schneider
Ute Schneider
Sebastian Bauriedl
Sebastian Bauriedl
Claudia Schmitt
Claudia Schmitt
Andreas Dick
Andreas Dick
Stephanie plaats
Stephanie plaats
Khaled Benmoumene
Khaled Benmoumene
Karina Hallau
Karina Hallau
Georgios Pournaras
Georgios Pournaras
Daniela Scholz
Daniela Scholz
Vasileios Evangelidis
Vasileios Evangelidis
Olga Günther
Olga Günther
Yuri Rijavski
Yuri Rijavski
Manuela Schauk
Manuela Schauk
Oliver Görlich
Oliver Görlich
Elwira Maciejowski
Elwira Maciejowski
Uwe Heimann
Uwe Heimann
Swetlana Werner
Swetlana Werner
Elena Winter
Elena Winter
Marie Deissler
Marie Deissler
Galina Torgowzew
Galina Torgowzew
Veit Grünewald
Veit Grünewald
Johannes Kneuer
Johannes Kneuer
Norman Konrad
Norman Konrad
Sabine Dinkel
Sabine Dinkel

INLEIDING WERKNEMER
IN DE SOCIALE MEDIA

DARM ADVISEREN.

De GmbH zit sinds 2013 in de raad van toezicht een stevig geïntegreerde advies- en stuurgroep in corporate management.

Het ondersteunt de gedelegeerd bestuurder bij het vormen van oordelen over ingrijpende beslissingen en is tevens het rapporterende en controleorgaan van de vennootschap.

gmbh raad van toezicht
De leden van links naar rechts zijn de bestuursvoorzitter Hans-Günther Schlembach, evenals Sonja Bleicher en Elmar Merget.
Scroll naar boven