11 september 2013 | Schweinfurt
Zo zouden jonge immigranten uit sociaal achtergestelde gezinnen dit jaar elk op donatiebasis een pc-werkplek moeten krijgen. Hiervoor schonk een huisarts uit de regio vijf nieuwe pc's en een IT-dienstverlener uit Schweinfurt de bijpassende toetsenborden. Om de sets compleet te maken, ontbraken de schermen echter nog.
Een paar weken geleden schonk Michael Bleicher, directeur van bb-net media GmbH in Schweinfurt, vijf 19-inch TFT-schermen aan de behoefte na een oproep in de krant. Bij het kiezen van de juiste apparaten kon hij putten uit een schat aan middelen: zijn bedrijf koopt grote hoeveelheden gebruikte IT-apparaten van bedrijven en autoriteiten en bereidt ze voor op doorverkoop in een proces met kwaliteitsgarantie (refurbishing). Bb-net media brengt elke maand ongeveer 4 pc's, notebooks en beeldschermen terug in de productcyclus.
Inmiddels heeft het Paritätische Wohlfahrtsverband vier van de pc-werkplekken overgedragen aan jongeren die er hun schooltaken mee kunnen uitvoeren. De vijfde combinatie van computerschermen bevindt zich op het kantoor van migratieadvies van de welzijnsvereniging in de Lange Zehnstrasse in Schweinfurt, waar het bijvoorbeeld wordt gebruikt voor op software gebaseerde taaltrainingen.
PERSBERICHT DOWNLOADEN
Datei | Actie |
---|---|
Persbericht_bbnet_11092013.pdf | Downloaden |
Persbericht_bbnet_11092013.docx | Downloaden |
PERSBERICHTEN
Datei | Actie |
---|---|
Case Study, ESET, IT-Freshmaker upgradet computers met beveiliging (LINK) | Downloaden |
Case Study, ESET, IT-Freshmaker upgradet computers veilig (pdf) | Downloaden |
Casestudy's, ESET (LINK) | Downloaden |